Zapraszamy do zakupów

Litovel ciemny

To piwo to niefiltrowany, półciemny trunek, poddany górnej fermentacji. Posiada średnio intensywny zapach o nutach karmelu i ma hebanowy kolor. Jego smak jest delikatnie karmelowy, z wyczuwalną chmielową goryczką i subtelną nutą kawy. Piwo jest lekko słodkawe, a wszystkie te elementy są dobrze zbalansowane, co sprawia, że pije się je całkiem przyjemnie.

121.72  (98.96  netto)

Litovel ciemny citron

Litovel Cerny Citron - wyjątkowe połączenie intensywnego smaku ciemnego piwa z orzeźwiającą mocą cytryny. Cudowna kombinacja smaków i aromatów.

122.95  (99.96  netto)

Litovel ciemny citron free

Litovel Cerny Citron Free to niezwykłe piwo bezalkoholowe o smaku cytryny. Ma ciemny kolor i orzeźwiający, cytrusowy zapach. Wyczuwalna jest delikatna, wyrazista goryczka, która doskonale komponuje się z nutą świeżej cytryny. To doskonały wybór dla tych, którzy szukają smakowej przyjemności bez alkoholu.

109.42  (88.96  netto)

Litovel ciemny citron puszka

Litovel Cerny Citron - wyjątkowe połączenie intensywnego smaku ciemnego piwa z orzeźwiającą mocą cytryny. Cudowna kombinacja smaków i aromatów.

103.32  (84.00  netto)

Litovel gustav

Litovel Gustav to piwo półciemne o bursztynowym kolorze, gęstej pianie i chmielowym zapachu. Jego przyjemna goryczka i pełnia smaku tworzą harmonijną kompozycję. To wyjątkowy specjał, niefiltrowany i dojrzewający w beczkach przez sto dni. Przy każdym łyku odkryjesz jego wyjątkowość i tradycyjną czeską doskonałość.

126.64  (102.96  netto)

Litovel miodowe

Litovel Miodowe to złociste piwo, które doskonale łączy w sobie tradycję piwowarską z delikatnym słodkim smakiem miodu. To harmonijne połączenie smaków zapewnia wyjątkową przyjemność podczas degustacji.

129.10  (104.96  netto)

Litovel pomelo

Litovel Pomelo to wyjątkowy mieszany napój piwny, który łączy w sobie smak tropikalnych owoców cytrusowych z delikatną goryczką piwa bezalkoholowego. To idealne połączenie aromatu czerwonych pomelo i pełni klasycznie warzonego piwa, które zachwyci Twoje podniebienie. Piwny smak i świeżość cytrusów tworzą harmonijną kompozycję, która doskonale gasi pragnienie i dodaje energii. Litovel Pomelo to idealny napój dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się wyjątkowym smakiem, nie rezygnując z orzeźwienia i radości piwnych doznań.

113.11  (91.96  netto)

Litovel premium

To złote piwo ma stabilną pianę i piękny zapach chmielu oraz słodu. Wyróżnia się delikatną, ale wyczuwalną goryczką pochodzącą od chmielu. Jego charakterystyczną cechą jest duża wyrazistość, która czyni go idealnym napojem orzeźwiającym w każdej okazji.

120.98  (98.36  netto)

Litovel pszeniczne

Litovel Pszeniczne to niezwykle orzeźwiające piwo jasne, niefiltrowane i pszeniczne. Jego charakterystyczna złota barwa i delikatna goryczka zachwycą Twoje podniebienie. Wyjątkowy smak piwa jest wzbogacony dominującym słodem pszenicznym, tworząc niezapomnianą mieszankę aromatów

123.69  (100.56  netto)

Designed and created by:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram