Zapraszamy do zakupów

Raciborskie Ciemne

Raciborskie Ciemne to piwo o głębokiej, ciemnej barwie, które przyciąga wzrok swoim intensywnym kolorem. Jest warzone z wysokiej jakości słodów jęczmiennych, w tym karmelowego i palonego, które nadają mu charakterystyczny smak i aromat. Proces fermentacji odbywa się w otwartych kadziach, co pozwala na rozwinięcie pełnego potencjału piwa. W rezultacie uzyskujemy napój o zbalansowanym smaku, gdzie delikatna słodycz jest doskonale skomponowana z wyraźną goryczką na zakończenie. Raciborskie Ciemne to piwo dla miłośników głębokich i wyrazistych smaków, którzy cenią sobie piwa o pełnym charakterze.

99.20  (80.65  netto)

Raciborskie klasyczne

Raciborskie Klasyczne to piwo, które zachwyca prostotą i elegancją. Jest to piwo jasne, klarowne i o złocistej barwie. Jego delikatny, słodowy aromat i subtelna goryczka sprawiają, że jest idealnym wyborem dla miłośników tradycyjnych smaków. Pełne i wyważone, doskonale gasi pragnienie i sprawia przyjemność podczas każdego łyka. To piwo, które przenosi nas w świat piwnej klasyki i zapewnia niezapomniane chwile degustacji.

83.40  (67.80  netto)

Raciborskie miodowe

Raciborskie Miodowe - złociste piwo o miłej słodowej nutce i delikatnym smaku miodu. Idealne na chwilę relaksu i wieczorne spotkania z przyjaciółmi.

99.20  (80.65  netto)

Raciborskie mocne

92.00  (74.80  netto)

Raciborskie pils

Raciborskie Pils to piwo o złotej barwie i charakterystycznym aromacie chmielu. Jest klarowne i goryczkowe, doskonale orzeźwiające. To klasyczne piwo, które zadowoli miłośników piwnych tradycji i smaku.

88.60  (72.03  netto)

Raciborskie rżnięte

Raciborskie Rżnięte to piwo o miedzianej barwie, które zachwyca swoją klarownością, pozbawione jakichkolwiek zawiesin czy osadów. Już po otwarciu unosi się zapach słodowo-karmelowy, zapowiadający niezwykłą przyjemność degustacji. W smaku tego piwa odczujemy delikatną goryczkę, która idealnie balansuje z lekko alkoholowym charakterem. Pełnia smaku jest tu niezaprzeczalna, a lekko słodkawy posmak niezwykle przyjemny dla podniebienia. Na uwagę zasługuje również piana - kremowa, gęsta i trwała, układająca się powoli na dnie kufla. Raciborskie Rżnięte to propozycja dla miłośników piw o charakterze, którzy cenią wysoką jakość i niepowtarzalny smak bez żadnych obcych posmaków.

93.40  (75.93  netto)

Designed and created by:
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram